.

.

70PCS EMS Ingyenes Szállítási Acél Cső 40PCS 1 *16 nyrt KP UPC Pedig 30DB 1*4 Mini PLC Üvegszálas Optikai Elosztó (Nem csatlakozó)

70PCS EMS Ingyenes Szállítási Acél Cső 40PCS 1 *16 nyrt KP UPC Pedig 30DB 1*4 Mini PLC Üvegszálas Optikai Elosztó (Nem csatlakozó)

HUF 194400.00

Elérhetőség
Készleten


Elem
DB
DB
1x4 NYRT splitter
Acél cső
Rost hossz : 1m
nélkül csatlakozó
30
1 X16 NYRT splitter
Acél cső
Rost hossz : 1m
Csatlakozó : SC/UPC
40 1×N Acél cső típusú plc splitter Előírások Port beállítása ch 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 1x128 Rost Típusú SMF-28e, G652, G655, G657 (vagy Egyedi) Működési Hullámhossz 1260~1650 IL d B ≤4.1 ≤7.4 ≤10.5 ≤13.5 ≤16.8 ≤20.4 ≤23.7 UL d B ≤0.5 ≤0.6 ≤0.8 ≤1.0 ≤1.3 ≤1.8 ≤2.1 PDL d B ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.4 ≤0.4 RL d B ≥55 Üzemi Hőmérséklet °C -40~+85 Tárolási Hőmérséklet °C -40~+85 Acél cső méret mm 40*4*4 50*7*4 60*12*4
Mikor képek, leírások nem egyeznek,A leírásának, címének helyes
A kép csak tájékoztató jellegű. a termék ugyanaz, mint a leírás. Ha össze vannak zavarodva. kérjük, lépjen kapcsolatba szolgáltatás.
Szállítás 1. KÉSZÍTSEN SZÁLLÍTÁSI IDŐ : Minden termék egyedi termékek,általában megszervezzük szállítás 1-5 napon belül. ha sürgős, akkor kérjük lépjen velünk kapcsolatba. 2. A SZÁMLA, Ha kell szállítói fizetési nyújthat hivatalos számlák (PI) A vámkezelés mi lehet a kínálat a kereskedelmi számlák 3. AZ ADÓ MIATT, Ha nincs különleges üzenet,akkor bejelenti, hogy az igazi érték az áruk,nem Vagyunk felelősek semmilyen vám-díj; kérlek nézd meg a vámpolitikai a saját helyén.Ha segítségre van szüksége,kérjük, lépjen velünk kapcsolatba . Megjegyzés : 1. Sajnálom, hogy nem támogatjuk a postafiók cím, kérem, hagyjon üzenetet a helyes címet, amikor a parancsot. 2. Néha a csomagot kellett menni a helyi postára, hogy vegye fel. Kérjük, hogy a nyomon követési számot, a személyi IGAZOLVÁNY, hogy vegye fel a csomagot időben, ellenkező esetben a csomagot visszaküldik nekünk.
Vissza árfolyam
1. RENDELÉS TÖRLÉSE
Lehet, hogy lemondom a rendelést bármikor, mielőtt a rend comfirmed minket. Ha ez úgy van elrendezve, termelés, nem fogadhatjuk el, hogy a törlési vagy cseréje érdekében.
Visszajelzések 1.Ha elégedett vagy a termékek, szolgáltatások,kérlek, hagyd el a pozitív visszajelzés, 5 csillag. Pozitív(5 csillag)nagyon fontos számunkra, kérem, gondolja meg kétszer, mielőtt elhagyja nekünk visszajelzést. 2.Ha nem elégedett a termékeink,kérjük szabadon lépjen kapcsolatba velünk. Igyekszünk a legjobb, hogy megoldja a problémát. (XYT-TECH) Sharetop kiállítási terv : Booth No. 23 E02.Április 24-27,2018 Expocentre,Moszkva

Az áru paraméterei

Modell Száma:
014678
Név:
XYT
is_customized:
yes
Termék:
1X4 /1x16 acél típus splitter
csatlakozó:
SC/PC teljesített (APC szabott)
a többi csatlakozó:
FC LC ST kell szabott
Szál hossza:
1m a nemteljesítő
Cső:
0.9 mm nemteljesítő
Alkalmazás:
FTTH,GEPON rendszer , KÁBELTÉVÉ HÁLÓZAT.
Jobban tetszik neked